KOLEKCJE: MEBLE I PARASOLE

 

Pięćdziesiąt lat temu postanowiliśmy rozpocząć produkcję mebli, parasoli i akcesoriów, które nie tylko będą dobrze wyglądać ale będą też funkcjonować przez wiele lat. Właśnie z tego względu jesteśmy oczarowani informacjami, że jedna z ławek która została wyprodukowana w naszej manufakturze jest przekazywania jako pamiątka z pokolenia na pokolenie. To jest właśnie doskonałość wywodząca się prosto z naszej pasji!

„Jakość dla najlepszych chwil w Twoim życiu”

Zanurz się w świat mebli doskonałych!

 
 
 PARASOLE WEISHÄUPLŻywy czerwony, chłodny antracyt czy modne paski: nasze parasole wyglądają doskonale nie tylko w każdej scenerii ale również są niezależne od panujących trendów w modzie.

Od początku naszej działalności Parasole są naszym sztandarowym produktem. W oparciu o tradycyjne, klasyczne parasole straganowe nieustannie doskonalimy ich konstrukcję oraz opracowujemy szeroką gamę przeróżnych modeli. Zapewnienie cienia na tarasie restauracji czy kawiarni wymaga innego modelu parasola niż w ulubionym miejscu twojej rodziny, czyli domowym ogrodzie.


 
 MEBLE WEISHÄUPLJak powstają klasyki? Kiedy forma i funkcjonalność tworzą synergię, która jest uznawana za standard jakości nawet po długim czasie użytkowania.

Tak właśnie powstają meble w Weishäupl. Kiedy tradycja rzemieślnicza łączy się z najnowocześniejszą technologią. a wysokiej jakości materiały są przetwarzane z najwyższą starannością i precyzją. Wypróbowane i przetestowane w ciągu 50 lat meble wewnętrzne i zewnętrzne, do wszechstronnego zastosowania w domach, restauracjach, kawiarniach, hotelach czy ośrodkach SPA. Stworzone na każdą okazję! Luksusowe, eleganckie i szykowne meble, które zapewniają świetną atmosferę Tobie i twoim bliskim.bawaria_meble_ahoi_kolekcja
bawaria_meble_balcony_kolekcja
bawaria_meble_CABIN_kolekcja
bawaria_meble_chill_umbrella
bawaria_meble_classic_kolekcja
bawaria_meble_cross_kolekcja
bawaria_meble_deck_kolekcja
bawaria_meble_flip_kolekcja
bawaria_meble_prato_kolekcja
bawaria_meble_flow_kolekcja
bawaria_meble_loft_kolekcja
bawaria_meble_minu_kolekcja
bawaria_meble_new_hampton_kolekcja
bawaria_meble_racket_kolekcja
bawaria_meble_slope_kolekcja
bawaria_meble_sosta_kolekcja
bawaria_meble_trio_umbrella
bawaria_meble_viktorian_umbrella
bawaria_meble_wipp_kolekcja