LOOKBOOK

 

Poznaj kolorowy i różnorodny świat Weishaupl. Poniżej zebraliśmy kilka świetnych projektów referencyjnych z wykorzystaniem naszych produktów. Mamy nadzieję, że podane przykłady pomogą Cię zainspirować i zachęcą do pozytywnej przemiany twojego hotelu, restauracji czy kawiarni.
 

"25HOUR HOTEL" – WIEDEŃ

Unikalny DesignHotel 25hours Hotel at MuseumsQuartier wyróżnia barwny wystrój i atmosfera jak ze snu. Wiedeń od zawsze dostarczał niesamowitych wrażeń i był znany z różnych pokazów, o czym świadczy dzielnica muzeów, park Prater, bal w Operze Wiedeńskiej, wydarzenie Life Ball i liczne miejsca koncertowe. Hotel uosabia typowe miejsce rozrywki - cyrk. To tu łączy się surrealizm, niecodzienność i pokusa, a w fantazyjnej i egzotycznej atmosferze zacierają granice między wyobraźnią, rzeczywistością, czasem i przestrzenią. Nasze meble z kolekcji "Chill" świetnie wkomponowały się w ten niecodzienny i abstrakcyjny wystrój.
 Kolekcja "Chill"


"DINZLER" - BAWARSKA PALARNIA KAWY

Pasja do parzenia kawyBezpośrednio przy zjeździe z autostrady na trasie Monachium - Innsbruck, mieści się Palarnia Kawy Dinzler. Idealny przystanek dla osób, które chcą odpocząć, czy napić się wybornej kawy w wyjątkowej atmosferze. Co więcej, z tarasu słonecznego możesz podziwiać piękny Alpejski krajobraz, a wszystko to pod eleganckimi parasolami z Weishäupl.
Więcej zdjęć... 

Parasole: The Klassiker Breeze   
"ARAN CAFE"

Miłość do chleba i kawyMasz dzisiaj wolne? Chcesz zrobić sobie krótką przerwę? Być może chcesz posiedzieć wśród ludzi w miłej atmosferze i poczytać ulubioną książkę? Kawiarnie Aran idealnie wpiszą się w Twoje plany! Nasza seria "Balkon" doskonale uzupełnia tę sympatyczną koncepcję!

Więcej zdjęć...   

  Kolekcja "Balcony""ROMED CLINIC" - PRIEN AM CHIEMSEE

Ukojenie dla duszy i ciałaRoMed Clinic Prien to uzdrowisko położone w malowniczym otoczeniu jeziora Chiemsee. Ciesząc się słoneczną pogodą, możesz wrócić do pełni zdrowia lub po prostu odpocząć - pod parasolami Weishäupl z serii The Klassiker.


Parasole: The Klassiker    
"GIUSEPPE E AMICI"

Poczuj włoski styl życiaWizyta w Giuseppe e amici charakteryzuje się typową Włoską gościnnością. Gastronomiczne doznania na najwyższym poziomie, przyjazny zespół i śródziemnomorska atmosfera na tle wyjątkowej architektury. Nie można oczywiście pominąć parawanów i mebli od Weishäupl podczas biznesowej kolacji, czy spotkania przy przepysznej kawie z Twoimi przyjaciółmi.Więcej zdjęć...   

  Parasole: "The Klassiker" & "Telescopic"  |  Meble: "Cabin" Zamek ELMAU

Wellness dla wszystkich zmysłówElmau położony jest w pięknej, odludnej dolinie w paśmie Wetterstein w Alpach między słynnym kurortem Garmisch-Partenkirchen i Mittenwaldem. Jego odosobnienie jest atutem nie tylko ze względu na spokój gości, ale też polityków i dyplomatów - Elmau gościł ich już kilkukrotnie, m.in. na początku XXI w. w Zamku Elmau negocjowano rozszerzenie Unii Europejskiej na wschód. W 2015 roku miał tutaj miejsce szczyt G7, skupiający przywódców najbogatszych krajów świata, również Barack Obama oraz Angela Merkel odbyli tu swoje spotkanie. Na szczególną uwagę zasługuje słoneczny taras, który jest wyposażony w stylowe parasole i meble prosto od Weishäupl Werkstätten
Więcej zdjęć...   

Parasole: "The Klassiker"   |   Meble: "Classic"