JAKOŚĆ Z PIERWSZEJ RĘKI


Szczęścia nie da się nas zaplanować: przychodzi do nas po cichu i znienacka...

 


... czasem jest to kilka ulotnych chwil, czasem kilka godzin. Jednak są to momenty dla których warto żyć, momenty które zapadają w naszej pamięci na długie lata. Zależy to jednak od wielu czynników takich jak miejsce, czas, ludzie, czy wiele innych drobnych detali, na które tylko pozornie nie zwracamy uwagi.

W Weishäupl mamy prostą filozofię: chcemy, aby te właśnie niepozorne i drobne detale pomagały Ci w osiągnięciu pełni szczęścia. Dlatego też jesteśmy mocno przywiązani do tradycji rzemieślniczej ponieważ jej podtrzymywanie zapewnia najlepszą możliwą jakość naszych produktów. Oczywiście w całym procesie produkcji również stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, aby wykorzystać korzyści jakie one oferują. Jednak tym co wyróżnia nasze meble pośród innych produktów dostępnych na rynku jest wyjątkowa dbałość o szczegóły i najmniejsze detale. Tworzymy je z ogromnym poświęceniem i zamiłowaniem do tradycyjnych materiałów.
Serca i dłonie potrafią wykonać to czego maszyna nigdy nie zrobi: tchnąć życie w rzeczy które tworzą
życie które poczujesz w każdym produkcie opuszczającym naszą manufakturę.

Jakość dla najlepszych chwil w Twoim życiu.
 

 
 
 
 

DREWNO

Drewno jest surowcem naturalnie uprawianym. Jest autentyczne, zmysłowe i żywe, a dzięki odpowiedniej dbałości o ten cudowny materiał, starzeje się bardzo atrakcyjnie.Drewno jest surowcem naturalnie uprawianym. Jest autentyczne, zmysłowe i żywe, a dzięki odpowiedniej dbałości o ten cudowny materiał, starzeje się bardzo atrakcyjnie. Kolor, faktura i właściwości drewna różnią się w zależności od rodzaju drzewa, z którego pochodzi. Jego naturalna forma odgrywa znaczącą rolę, podobnie jak jego wiek lub miejsce, w którym dane drzewo dorastało. Reaguje odpowiednio na temperaturę, wilgotność lub okresy suszy. Kurczy się lub rozszerza, dzięki czemu mogą powstać małe pęknięcia. W takich sytuacjach, mówi się, że drewno "pracuje". Naszym zdaniem, to bardzo atrakcyjne cechy dla tego materiału. Sprawia to, że każdy stół, ławka, stolik czy stołek są wyjątkowe i niepowtarzalne, poza tym produkty wykonane na bazie drewna mogą służyć całe życie, a nawet sprawiać radość dla kolejnych pokoleń.

 
 

 
 
 

 
 
 

KONSTRUKCJA PARASOLI I MEBLE

Weishäupl Werkstätten to materiały i produkty najwyższej klasy. Dotyczy to również wszystkich naszych konstrukcji.

 
 
 

Produkowane przez nas ramy i konstrukcje dla Parasoli są wykonane z płaskiej stali wysokostopowej i okrągłych prętów o ekstremalnie wysokich wartościach wytrzymałościowych. Chronimy je przed warunkami atmosferycznymi dzięki starannie dopracowanym i najnowocześniejszym procesom wykończenia powierzchni.